Adin Vrabac pružio najbolju partiju od prelaska u njemački Trier

Košarkaši Fraport Skylinersa su porazili Trier rezultatom 65:57 u utakmici njemačke Bundeslige. Naš seniorski reprezentativac Adin Vrabac (bivši igrač našeg kluba) je na ovom meču pružio vrlo dobru partiju i ubacio 10 poena, imao 3 skoka, 1 asistenciju za nešto više od 27 minuta koliko je proveo na terenu.

Fraport je dobio prvu četvrtinu igre rezultatom 21:17. Bili su bolji i u drugoj koju dobijaju sa 20:19. Na poluvremenu su vodili rezultatom 41:36. Dobijaju i treću četvrtinu i to rezultatom 11:7 i na ulasku u posljednjih deset minuta su imali deset poena viška.

Trier se pokušavao vratiti, ali do kraja ipak nisu uspjeli. Najefikasniji igrač u redovima pobjednika je bio Williams sa 17 poena, dok je Robertson dodao 15. U redovima Triera je najbolji bio Chikoko sa 15 poena, dok je Anderson ubacio 12.

Izvor: basket.ba