Poraz Hamburga u PRO A ligi, dobra partija Vrabca

Hamburg Towers - PS Karlsruhe Lions  82:94  (23:12; 23:30; 20:26; 16:26)

Hamburg Towersi našeg Adina Vrabca, u 21. kolu PRO A Njemačke lige, pretrpjeli su poraz na domaćem terenu od Karlsruhe-a rezultatom 82:94. Towersi su pružili bolju igru u prvoj dionici, te je dobili 23:12. U drugoj četvrtini gosti se vračaju i do poluvremena su stopili prednost domaćina na 4 poena. Drugo poluvrijeme gosti su bili apsolutno dominantniji, vrlo brzo su preokrenuli rezultat i došli do dvocifrene prednosti. Hamburg nije uspio da konsolduje svoje redove. što je uzrokovalo +14 za Lionse i konačan rezultat 82:94.

Naš Adin Vrabac je u ovom susretu ubacio 15 poena uz 4 asistencije, 2 skoka, blokadu i 2 ukradene lopte. Za Hamburg Towerse istakli su se još i Hrvoje Kovačević sa 20 poena i 2 skoka, kao i Jonathon Williams sa 16 poena uz asistenciju i 6 skokova.

U pobjedničkom timu istakli su se Richard Williams sa 20 postignutih poena uz 7 asistencija i 3 skoka, Jarelle Alexander Reischel sa 19 ubačenih poena uz 4 asistencije i 8 skokova.