Bruka Pistonsa, Cousins odigrao najbolju utakmicu od dolaska u Warriorse, 130. triple double Westbrooka u karijeri

Houston Rocketsi minimalno su poraženi u napetoj završnici protiv Golden State Warriorsa 104:106 u najboljoj utakmici DeMarcusa Cousinsa otkad je prešao u redove aktuelnih prvaka.

Iako je Thompson ubacio tri poena više, njegovih 27 uz osam skokova i sedam asistencija mogu zabrinuti konkurenciju na Zapadu, koja se ni lani nije mogla nositi s GSW-om i bez njegovih usluga. Kod Houstona je tradicionalno najbolji bio James Harden s 29 poena i deset asistencija.

Miami Heat je rasturio Detroit Pistonse 108:74 te kao raritetnu situaciju ističemo treću četvrtinu koju su domaćini dobili s 25 poena razlike, a indisponirani gosti ubacili svega osam poena u cijeloj četvrtini. Završila je 33:8. U posljednjoj su također svedeni na samo 17 te ukupno 25 poena u poluvremenu je vjerovatno poprilično neslavan rekord, posebno uzevši u obzir da je riječ o ekipi koja vjerojatno odlazi u doigravanje.

Oklahoma je pobijedila Brooklyn rezultatom 108:96, a do pobjede ih je vodio Russell Westbrook sa 31 poenom, 12 skokova i 11 asistencija što mu je bio 130. triple double u karijeri.

Izvor: sport1.ba