Održan sastanak trenera škola košarke

 Održan sastanak trenera škola košarke

 

 

U nedjelju (01.09.2019) godine je u prostorijama kluba, održan sastanak trenera naše škole košarke. U radnoj atmosferi i dobrom raspoloženju, prezentiran je plan i program rada za narednu sezonu. Pozitivna energija, kreativne ideje i novi sadržaji su dovoljan motiv za uspješan start i najavljeni početak rada. Prvi treninzi su već od četvrtka, 05.09.2019. godine.

Sudeći po atmosferi današnjeg sastanka, očekuje nas uzbudljiva sezona u školi košarke koja od ove godine djeluje u okviru SPORTSKE AKADEMIJE SPARS.
Najavljeni su novi sadržaji, nove aktivnosti i novi programi!
Sigurno je da pokretanje škole za djevojčice, nosi novu energiju koju želimo u narednom periodu maksimalno promovirati.
Od naredne sedmice bit će aktivirana i rubrika SPORTSKA AKADEMIJA SPARS, koja će pratiti rad škole i promovisati njene aktivnosti!

Svim našim članovima, roditeljima i trenerima, želimo sretan početak rada u novoj sezoni uz želju da svojim radom, svi zajedno pokažemo i dokažemo zašto smo najbolja škola košarke u Bosni i Hercegovini!

Raspored treninga škole košarke, će biti objavljen u toku dana na našoj web stranici.

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page