Predstavljamo Vam Prijatelje našeg kluba

  Predstavljamo Vam Prijatelje našeg kluba

 

 

Kao i prethodnih godina, veliki prijatelj našeg kluba Lindex Bosna i Hercegovina i ove godine je dio Spars porodice.

Prodajni koncept kompanije LINDEX pokriva veliki dijapazon modnih proizvoda za žene i djecu, kao i donji veš. U ponudi su kolekcije koje odlikuju dobro osmišljeni detalji, posljednji modni trendovi i široki asortiman koji se redovno dopunjuje novim proizvodima. Inspirativne modne kolekcije koje LINDEX prezentuje, kreirane od strane sopstvenih dizajnera, prate najnovije modne trendove i mogu se nositi u svakoj prilici.

Koristeći SPARS ČLANSKU KARTU, u prodavnicama LINDEX-a ostvarujete popust od 10 % na stalnu cijenu sniženja na sve artikle.

Email : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web : www.lindex.ba

Instagram : lindexbosnia

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page