Predstavljamo Vam Prijatelje našeg kluba - Blukids

 Prijatelj našeg kluba

 

 

Blukids je još jedna firma u nizu koja je podržala rad našeg kluba u sezoni 2019 /2020.

Blukids je prodavnica talijanskog dječijeg brenda.
U svojoj ponudi ima programe za novorođenčad (0-6 mjeseci), bebe (6-30 mjeseci), koji se razlikuju po korištenju prirodnih vlakana, kao i djecu (2-8 godina) i junior (8-14 godina). Ponudu zaokružuju programi donjeg rublja i modnih dodataka.

OEKO-TEX sistem garantuje da nijedan od testiranih i certificiranih tekstilnih proizvoda ne sadrži štetne tvari koje bi mogle škoditi ljudskom zdravlju. OEKO-TEX Standard 100 zabranjuje ili reguliše upotrebu štetnih tvari.

Blukids prodavnice se nalaze u Sarajevu, u BBI i Importanne centru.

Koristeći SPARS ČLANSKU KARTU, u prodavnicama Blukids-a ostvarujete popust od 10 % na stalnu cijenu sniženja na sve proizvode.

Facebook :
https://www.facebook.com/blukidssarajevo/

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page