SPRW POSLAO PORUKU ČLANOVIMA KLUBA "#STAYHOME"

 Spars Realway poslao poruku članovima kluba

 

 

 

Danas smo svim članovima kluba, velikim i malim, poslali poruku da promjenom okvira na svojim profilima na društvenim mrežama sa natpisom #STAYHOME pokažu svjesnost situacije i odgovorno postupanje prema uputama nadležnih institucija. Naši treneri su uputili poruku svojim malim i velikim košarkašima i košarkašicama koju u cjelosti ovdje i objavljujemo.

“Dragi roditelji i članovi,

S ciljem prevencije i zaštite naših članova, a u sklopu djelovanja Tima za prevenciju i brigu naš klub je pokrenuo kampanju #STAYHOME. Kampanja se ogleda u postavljanju #STAYHOME okvira na Facebook profilnu fotografiju kako bismo poruku o ozbiljnosti situacije u kojoj se trenutno društvo nalazi poslali na što više adresa. Pandemija COVID-19 virusa najmanje je bezazlena stvar i mi kao društveno odgovorna zajednica šaljemo poruku da poštujemo odluke nadležnih institucija i vjerujemo da ćemo samo zajedničkim snagama dobiti ovu bitku. Pridružite nam se na linku ispod ili na posljednjoj objavi naše oficijelne Facebook stranice!”

http://www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=882704125506796

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page