Pobjeda Sparsa nad timom Dražen Petrović

 Dražen Petrović - Spars Ziraat Bank  48:50  (10:11; 15:08; 07:14; 11:10; 05:07)

 Spars Ziraat Bank: Trnka, Zeba, Topalović 2, Zrno 20, Jović 15, Vukadin, Fejzić, Krilić, Japalak, Kamberović 13, Vukadin, Duran

 

Pioniri Sparsa su nakon produžetka savladali tim Dražen Petrović u posljednjoj utakmici grupne faze rezultatom 50:48. Prvu dionicu obilježila je rezultatska klackalica. Timovi su se smjenjivali u vodstvu. Ipak, u drugu četvrtinu naš tim ulazi sa poenom prednosti (10:11). Blagi pad koncentracije naših igrača u ovoj dionici koristi domaća ekipa koja na odmor odlazi sa 6 poena viška (25:19). Odmor je više prijao našoj ekipi, koja je treći period završila u svoju korist 14:07 i nadoknadila zaostatak sa poluvremena. Posljednji period domaći igrači ponovo grade prednost koja je na četiri minute do kraja susreta iznosila +8. Spars je do kraja susreta polako topio prednost domaće ekipe i ušlo se u neizvijesnu završnicu koja je na kraju rezultirala produžetkom. U produžetku bolje su se snašli naši igrači i slavili rezultatom 50:48.

Najefikasniji igrači u našoj ekipi bili su Harun Zrno sa 20, Filip Jović sa 15 i Nedim Kamberović sa 13 ubačenih poena.

PrintEmail

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page