Spars bolji od Partizana, sutra finale protiv Crvene Zvezde

OKK SPARS - KK PARTIZAN  95:84  (27:27; 23:19; 23:24; 22:14)

OKK SPARS: Zrno 30, Krilić 3, Duran, Jović 27, Mulić 12, Ružićić, Trnka 19, Vukadin, Zeba, Fejzić, Savić, Vukadin 4.

U drugom susretu turnira Dado Trofej Zemuna 2018 pionirska selekcija našeg kluba nanijela je poraz selekciji Partizana rezultatom 95:84. Izjednačena igra obilježila je prvi period, a rezultat je bio neriješen 27:27. Do kraja prvog poluvremena naš tim napravio je blagu prednost, a na odmor je otišao pri rezultatu 50:46. Treća dionica ponovo donosi rezultatsku neizvijesnost, a u posljednju četvrtinu ulazimo sa tri poena prednosti. Dobrom defanzivnom igrom i dobro organizovanim napadom odlazimo na 11 poena prednosti što zadržavamo do kraja utakmice. Najefikasniji u našem timu bili su Harun Zrno sa 30, i Filip Jović sa 27 poena. Dvocifreni su još bili Afan Trnka sa 19 i Zinedin Mulić sa 12 poena.

Ovom pobjedom naša selekcija plasirala se u finale, a protivnik je Crvena Zvezda. Susret je na rasporedu od 14:00h.