Spars otputovao na turnir u Zagreb

 Pioniri u Zagrebu


 

Naša pionirska selekcija jutros je otputovala na 16. Božićni kup koji se održava u Zagrebu za igrače rođene 2005. godine i mlađe. Organizator turnira je KK Dubrava. Turnir se održava od 26. do 29. decembra na kojem učestvuje 16 ekipa i još dva koja pristižu iz kvalifikacija koje će se igrati danas.

U nastavku možete pogledati grupe i raspored turnira..

Grupe:

Grupa A – Dražen Petrović Šibenik, Budućnost Voli Podgorica, Dubrava, Tusli Berlin
Grupa B – QA, Partizan, Cedevita, Akademia Kecskemet
Grupa C – Split, Helios, Cibona, Maccabi
Grupa D – Zadar, Spars Sarajevo, QB, Bayern Munchen

RASPORED KVALIFIKACIJA:

Srijeda, 26.12.2018.

Skupina A: (SD Dubrava)

14.00 Petrol Olimpija – Međimurje
15.15 Krka – Larus
16.30 Utakmica za 3.mjesto
17.45 Utakmica za 1.mjesto

Skupina B: (OŠ Mato Lovrak)

14.00 Rudeš – Kastav
15.15 Vrijednosnice Osijek – HKK Zrinjski Mostar
16.30 Utakmica za 3.mjesto
17.45 Utakmica za 1.mjesto

RASPORED GLAVNOG TURNIRA:

Četvrtak, 27.12.2018.

(SD Dubrava)

08.30 QA – Partizan
09.45 Cedevita – Akademia Kecskemet
11.00 Bayern – QB
12.15 Split – Helios
13.30 D.Petrović (Š) – Tusli Berlin
14.45 Dubrava – Budućnost Voli
16.00 Helios – Cibona
17.15 Maccabi – Split
19.00 Svečano otvaranje

OŠ Mato Lovrak

08.30 Budućnost Voli – D.Petrović (Š)
09.45 Tusli Berlin – Dubrava
11.00 Cibona – Maccabi
12.15 Zadar – Spars
13.30 Akademia Kacskemet – QA
14.45 Partizan – Cedevita
16.00 Spars – QB
17.15 Zadar – Bayern

Petak, 28.12.2018.

SD Dubrava:

09.00 Zadar – QB
10.15 Partizan – Akademia Kacskemet
11.30 Split – Cibona
12.45 Spars – Bayern
16.00 A 1 – B 2
17.15 A 2 – B 1
18.30 C 1 – D 2
19.45 C 2 – D 1

OŠ Mato Lovrak:

09.00 Budućnost Voli – Tusli
10.15 Dubrava – D.Petrović (Š)
11.30 QA – Cedevita
12.45 Helios – Maccabi
14.00 A 4 – B 4
15.15 A 3 – B 3
16.30 C 4 – D 4
17.45 C 3 – D 3

Subota, 29.12.2018.

SD Dubrava:

09.00 Za 13.mjesto
10.15 Polufinale 1
11.30 Polufinale 2
14.00 Za 5.mjesto
15.15 Za 3.mjesto
16.30 Za 1.mjesto
18.00 Svečana dodjela

OŠ Mato Lovrak:

09.00 Za 15.mjesto
10.15 Za poredak od 5. – 8.mjesta
11.30 Za poredak od 5. – 8.mjesta
12.45 Za 11.mjesto
14.00 Za 9.mjesto
15.15 Za 7.mjesto

PrintEmail

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page