Spars ostvario pobjedu na Pecari

Široki - Spars Ziraat Bank  76:89 (23:27; 16:29; 17:19; 20:14)

Spars Ziraat Bank: Rogić 12, Manjgafić 8, Đokić 6, Bašić 2, Durmo 7, Stepanović 3, Biberović, Grubelič, Kovačević 8, Poščić 4, Đukanović 21, Josipović 18.

Naš tim je u 5. kolu Lige za prvaka pobijedio Široki na Pecari rezultatom 76:89.

Susret su bolje otvorili domaći igrači i nakon uvodnih minuta na semaforu je stajalo 09:05. Naš tim preko Rogića, Đukanovića i Durme dolazi do preokreta i prednosti od 7 poena. Naletilić pogađa za tri poena za rezultat prve dionice 23:27. U drugoj četvrtini naš tim igra odlično i vrlo brzo pravi prednost od 17 poena. Domaći košarkaši nisu imali riješenja za naš tim. Rezultat poluvremena je glasio 39:56.

Drugo poluvrijeme naši košarkaši odigrali u laganom ritmu. Nisu previše srljali i na kraju sačuvali prednost za drugu pobjedu u Ligi za prvaka.

Milutin Đukanović sa 21 i Igor Josipović sa 18 poena vodili su naš do pobjede, dok je kod Širokog Cromer ubacio 20 poena.