SPARS u ABA 2 ligi

 SPARS u ABA 2 ligi

 Poznat kompletan raspored

 

U nadolazećoj sezoni naš klub biće predstavnik Bosne i Hercegovine u ABA 2 lige koja počinje krajem septembra. Poslije premijerne sezone Druge ABA lige koja je prošla izuzetno uspješno i koja je značajno doprinjela napretku košarke u regionu, 12 timova spremno je za nove izazove. U odnosu na premijernu sezonu u takmičenju će se naći četiri nova kluba. Pored našeg kluba tu su još MZT Skopje, Helios Domžale i Sutjeska iz Nikšića. 

Ostali učesnici ABA 2 lige su Borac, Dinamik, Lovćen, Primorska, Rogaški, Split, Vršac i Zrinjski. Liga počinje 27. septembra i završava 13. marta 2019. U predstojećoj sezoni timovi će se boriti za plej-of, a ne za fajnal-for kao što je to bio slučaj prošle sezone.

Naš tim u prvom kolu gostuje Borcu iz Čačka u četvrtak 27. septembra.

KALENDAR TAKMIČENJA

 

PrintEmail

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page