Spars bolji od Vogošće u 3. kolu Prvenstva BiH

Spars - Vogošća  74:60  (17:11; 23:20; 15:16; 19:13)

Spars: Durmo, Zahiragić, Vrabac 9, Jovanović, Grubelić 9, Manjgafić 6, Kamenjaš 5, Protić 16, Albijanić 14, Mazalin 9, Huseinspahić, Glogovac 6.

U okviru 3. kola Prvenstva BiH naša ekipa je savladala ekipu Vogošće rezultatom 74:60.

Gosti su bolje otvorili susret. Naš tim vrlo brzo konsolduje svoje redove i prelazi u vodstvo. Nakon odigranih 10 minuta imali smo prednost rezultatom 17:11. Vrlo brzo u drugoj četvrtini dolazimo do +10 te tu prednost smo sačuvali do poluvremena koje je glasilo 40:31.

Drugo poluvrijeme ne donosi ništa novo. Naš tim je bio u konstantnom vodstvu od 10 poena prednosti. U posljednjim minutama susreta naš tim imao je +16, ipak gosti su poentirali za konačan rezultat 74:60.