Liga 6 za prvaka BiH - 7. kolo: Spars - Sloboda

Poraz Sparsa u 5. kolu Lige 6

Spars - Široki   69:83  (20:15; 20:29; 15:25; 14:14)

Spars: Hasandić 9, Zahiragić 6, Durmo 11, Kamenjaš 8, Glogovac 3, Vrabac 6, Bašić, Albijanić 8, Bajramović 17, Manjgafić, Protić 1, Jovanović.

Široki: Zubac 2, Karačić 2, Drežnjak M. 20, Filipović 12, Kraljević 20, Čolak, Drežnjak D. 15, Batinić, Šušak, Lončar 2, Damjanović, Derrick Steven 10.

U okviru 5. kola Lige 6 za prvaka BiH ekipa Širokog savladala je naše košarkaše rezultatom 83:69.

Naš tim bolje je otvorio susret i riješio prvu dionicu u svoju korist sa 20:15. U nastavku gosti isto tako uzvraćaju agresivnim pristupom i sjajnom igrom u odbrani tako da se na poluvrijeme odlazi sa vodstvom gostiju 44:40.

Istim tempom gosti nastavljaju u nastavku da bi iz minuta u minut povećavali svoju prednost. Naš tim nije imao adekvatno riješenje za raspoložene Matea Drežnjaka i Filipa Kraljevića koji su ubacili po 20 poena, a pratio ih je Dario Drežnjak sa 15 poena.

U našem timu prednjačio je Kenan Bajramović sa 17 ubačenih poena.