𝐀𝐝𝐢𝐧 𝐕𝐫𝐚𝐛𝐚𝐜 𝐩𝐫𝐨𝐝𝐮ž𝐢𝐨 𝐮𝐠𝐨𝐯𝐨𝐫 𝐬𝐚 𝐧𝐚š𝐢𝐦 𝐤𝐥𝐮𝐛𝐨𝐦

Novi igrač našeg kluba

 

 

Adin Vrabac (1994) je dijete našeg kluba, u kojem je proveo 11 godina. Bio je igrač prve generacije SPARS-a, koja je obezbjedila našem klubu ulazak u elitni rang bh košarke - Premijer ligu. Standardni je reprezentativac Bosne i Hercegovine, koji je prošao sve mlađe reprezentativne selekcije (U16, U18 i U20). 

Pored našeg kluba, Vrabac je zabilježio nastupe i u dresovima evropskih klubova. Igrao je za njemački Trier, KK Partizan, španski Tenerife, Hamburg Towers.

„ U Sparsu sam napravio svoje prve košarkaške korake i prema ovom klubu imam velike emocije i osjećam porodičnu atmosferu. Ovo je klub kojem se uvijek rado vraćao, pa čak i onda kada sam nosio boje drugih klubova.“  - rekao je Vrabac

Na pitanje šta očekuje od naredne sezone, rekao je :

„Očekujem da će ovaj tim, zajedno sa našim trenerom napraviti pozitivnu atmosferu i da ćemo uz timski rad praviti dobre rezultate.“

 

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page