Nedim Buza novi igrač Sparsa

 Novo pojačanje našeg tima je Nedim Buza

 

 

Nedim Buza (1995) je dijete našeg kluba. Zajedno sa Adinom Vrabcem, igrao je u generaciji koja je naš klub uvela u Premijer ligu BiH.

Sa našim juniorskim timom osvojio je turnir Eurolige, na kojem je izabran u najbolju petorku turnira. Nastupao je za U20 selekciju Svijeta.

Pored našeg kluba igrao je za belgijskog prvaka, BC Oostende. 

Prošao je sve reprezentativne selekcije Bosne i Hercegovine. Igrajući za seniorsku reprezentaciju BiH, doživio je povredu koja ga ja nažalost odvojila od terena na duži vremenski period, te ga spriječila da pokaže svoj igrački talenat. Želimo mu da se što prije vrati u formu i da u dresu našeg kluba, ponovo zablista kao vrhunski igrač.

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page