Spars u prijateljskom susretu brojao do 108

Spars - Kakanj 108:64  (26:12; 27:17; 25:13; 30:15)

Spars: Klavžar 7, Strong 16, Vrabac 8, Huseinspahić 8, Ilić 12, Polutak 5, Memić 8, Vidović, Đekić 16, Muratović 14, Kamenjaš 14.

Kakanj: Dedić 12, Arslanagić 5, Mešinović, Đorđević 11, Podojak 3, Ćurevac 5, Velić 12, Pilavdžić 9, Buza 5, Bašić 2.

U prijateljskom susretu protiv Kaknja, naš tim ostvario je visoku pobjedu. Rezultat nakon 40 minuta igre glasio je 108:64.

Od samog početka susreta naš tim je imao apsolutnu kontrolu. Već na poluvremenu imali su prednost od 24 poena. Igrači Kaknja, u nastavku utakmice, i dalje nisu imali riješenja za našu ekipu koja je na kraju slavila rezultatom 108:64.

Najefikasniji u našem timu bili su Strong sa 16 poena, Muratović i Kamenjaš sa po 14 postignutih poena. U gostujućem timu istali su se Velić i Dedić sa po 12 poena, a pratio ih je i Đorđević koji je dodao 11 poena.