Zimski raspust je ljepši uz Spars Akademiju!

Članovi naše Akademije tokom zimskog raspusta nastavljaju trenirati a naši treneri su se pobrinuli da to bude zimska sportska čarolija u sportskom duhu dobrog raspoloženja.

 

 

Sinoć smo posjetili naš punkt škole košarke Ćamil Sijarić koji za vrijeme raspusta treniraju u OŠ Skender Kulenović. Škola Ćamil Sijarić je jedan od punktova na kojem trenira najveći broj mlađih polaznika, uzrasta od 5 godina. Kompletan trenažni proces prilagođen je djeci koja prve košarkaške korake i šuteve na koš izvode na malim koševima specijalno nabavljenim za uzrast do 5 godina. Osmijeh na licima nakon postignutog koša i uspješno dodane lopte je zadovoljstvo koje motivira trenere i daje im energiju za njihov rad.

Pozivamo i druge dječake, mlađeg uzrasta, da nam se pridruže i budu dio našeg kolektiva, da osjete radost košarke i razviju ljubav prema sportu!

Termini treninga su: utorak 19h i četvrtak 17h.

Tokom raspusta obilazimo sve punktove naše škole kosarke a iz Akademije najavljuju i iznenađenja koja su pripremili za naše članove.

Pridružite nam se i budite dio najbolje kosarkaske Akademije!

Čekamo vas, Vaš Spars!

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page