Pobjeda Sparsa u posljednjem pripremnom susretu

OKK SPARS ZIRAAT BANK - KK KAKANJ   79:62  (22:11; 27:16; 16:12; 24:23)

OKK SPARS ZIRAAT BANK: Rogić 9, Stepanović 2, Grubelić, Kovačević 10, Manjgafić 4, Reljić 10, Đokić 13, Pirić, Bajramović 4, Bašić, Durmo 11, Josipović 16.

KK KAKANJ: Dedić 1, Talić 8, Mešinović, Muflizović 5, Merdanović 11, Zahiragić 5, Negovanović 8, Pavlović 11, Palavra 6, Đuković 6, Buza 3.

Početak susreta bolje otvaraju gosti, koji su nakon poena Đokića, napravili seriju od 5:0. Nakon tajm auta, igra našeg tima se totalno promijenila. Do kraja perioda gosti su postigli samo 6 poena, dok je naš tim ubacio 20. Rezultat prvog perioda je glasio 22:11. Nastavljamo sa dobrom igrom i u drugoj dionici, te je već nakon 17. minuta na semaforu stajalo 40:19. Do kraja prvog poluvremena naš tim je sačuvao prednost, a rezultat je glasio 49:27.

Odmor je dobro prijao gostujućim igračima, koji su zaostatak od 22 poena, u trećoj dionici, smanjili na 14, ali vrlo brzo, naš tim pogođenim trojkama Đokića i Kovačevića, i poenima Josipovića, kasnije Bajramovića, pravi prednost od +26 na ulazu u posljednju četvrtinu, koju smo rutinski priveli kraju i slavili rezultatom 79:62.

Najefikasniji u našm timu bili su Igor Josipović sa 16 i Dejan Đokić sa 13 ubačenih poena. Dvocifreni su još bili Durmo (11), Kovačević i Reljić (10). Kod gostiju najefikasniji su bili Eldar Merdanović i Nebojša Pavlović sa po 11 ubačenih poena.