JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/kksparsc/public_html/new/images/galerija/

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerija/

Spars Realway upisao treću pobjedu u Prvenstvu BiH

Spars Realway - Sloboda   94:78   (25:18; 26:13; 26:22; 17:25)

Spars Realway: Zahiragić 10, Gegić 11, Ilić 17, Kamenjaš 3, Đekić 8, Strong 3, Tuljković, Hasandić 25, Polutak 10, Memić 5, Mičić, Livadić 2.

Sloboda: Mustapić 20, Davis 15, Bojić, Manjgafić 12, Durmo 8, Alikadić 14, Andelija, Krajinić 2, Dedajić, Omerović, Kapanović 7, Jakupović.

Spars Realway danas je upisao treću pobjedu u novoj sezoni Prvenstva BiH. Uspješno su savladali ekipu Slobode iz Tuzle rezultatom 94:78.

Naš tim pružio je odličnu igru od samog početka susreta. Gosti iz Tuzle nisu mogli pratiti ritam naših košarkaša, a na prvi odmor odlazimo sa 7 poena prednosti (25:18). Nastavljamo sa istom igrom u nastavku susreta, a na poluvrijeme odlazimo sa prednosti od 20 poena. (51:31).

U drugom poluvremenu naš tim nastavlja sa dobrom košarkom, iako je već na poluvremenu bilo jasno da će naši košarkaši doći do pobjede. Posljednja četvrtina pripala je gostima, čime su samo ublažili poraz.

Našu ekipu do pobjede je vodio Almir Hasandić sa 25 postignutih poena, a pratio ga je Vojin Ilić sa 17 ubačenih poena. Dvocifreni su još bili Gegić (11) i Zahiragić (10).

Kod gostiju bolji od ostalih bio je Jakov Mustapić sa 20 poena, 15 je dodao Darrell Davis, a jedan manje Adi Alikadić.