Sportska Akademija Spars vrši upis novih članova

Lokomotiva iz Mostara ugostila naše članove škole košarke

Lokomotiva iz Mostara ugostila naše članove škole košarke

 

 

Naši članovi škole košarke bili su aktivni tokom vikenda. U subotu 03.03.2018 bili smo u posjeti KK Lokomotiva iz Mostara. Na put sa Spars trenerima išli su punktovi škole košarke sa područja Ilidže (Druga Osnovna škola, Treća Osnovna škola, Peta Osnovna škola, OŠ "Amer Ćenanović", OŠ "Grbavica I" i OŠ "Ćamil Sijarić". Odigrali smo ukupno 4 utakmice u različitim generacijama. Naši najmlađi Sparsovci iz OŠ "Grbavica I" i OŠ "Ćamil Sijarić" prvi su izašli na parket, a nakon njih i ostale ekipe. Rezultat ovih utakmica nije bio u prvom planu, a naše druženje trajalo do poslijepodnevnih sati. Zahvaljujemo se KK Lokomotiva na gostoprimstvu i nadamo se njihovom dolasku u Sarajevo. Naše aktivnosti nastavljamo u subotu 10. marta kada je na rasporedu 5. kolo Spars Interne Lige.

PrintEmail

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page