OŠ "Grbavica I i II"

Punkt: OŠ "Grbavica I" i OŠ "Grbavica II"

Trener: Mirza Trnka

Telefon: 061/215-213

Članovi: Smailbegović Imran, Memić Benjamin, Drpljanin Emir, Tiro Ajdin, Japalak Miraj, Kolašinac Damir, Nikolajev Bakir, Fazlija Benjamin, Halkić Mirza, Curo Amar, Hadžimurtezić Emir, Talevski Marko, Delić Faris, Zolić Benjamin, Muratović Ajdan, Hodžić Vedad, Hujić Benjamin, Užičanin Nedim, Belen Deni, Vukmanović Neno, Kapo Džan, Kapo Din, Alagić Afan, Karić Amel, Leper Danis, Selmanović Faris, Žiga Orhan, Krištić Filip, Maglajlija Faris, Saničić Ismail, Pašić Omar, Omerović Feđa, Sujoldžić Leron, Hafizović Danijal, Tanović Emir, Imamović Benjamin, Zimić Faris, Zec Danin, Ljumanović Danis, Kadrić Amsal, Kurtalić Alem, Hodžić Sanjin, Selimović Adin, Maglajlija Danin, Tanović Tarik, Gilić Muhamed, Kurbašić Faris, Prnjavorac Ajas, Turohan Denis, Dorijan Nevrt, Hadžović Azur, Gološ Haris, Čemo Dženan, Jusić Faris, Elzner Deni, Tahirović Riad, Oprašić Afan, Huskić Emin, Kulenović Bakir, Karup Damir, Vukičević Mak, Mujković Faruk, Muhović Dženis, Beha Adijan, Šurković Hamza, Elmazbegović Kerim, Pirja Armin, Hasaković Ahmed, Kolenda Kerim i Trobok Goran.

PrintEmail

OŠ "Mula Mustafa Bašeskija"

Punkt: OŠ "Mula Mustafa Bašeskija"

Trener: Dino Delić

Telefon: 061/538-930

Članovi: Teršek Jan, Dervović Ali, Zametica Nadir, Cabrera Mahdi, Panjeta Fatih, Čaušević Alija, Khan Tazkeer Bekir, Dizdarević Kerim, Turkušić Ermin, Šurković Admir, Hajdarhodžić Adnan, Smajić Harun, Bolić Dino, Karić Samed, Džeko Faruk, Zahirović Tarik, Zečević Benjamin, Redžović Eldar, Hasković Bakir, Zorlak Amir i Mašić Emin.

PrintEmail

OŠ "Grbavica II"

Punkt: OŠ "Grbavica I" i OŠ "Grbavica II"

Trener: Mirza Trnka

Telefon: 061/215-213

Članovi: Smailbegović Imran, Memić Benjamin, Drpljanin Emir, Tiro Ajdin, Japalak Miraj, Kolašinac Damir, Nikolajev Bakir, Fazlija Benjamin, Halkić Mirza, Curo Amar, Hadžimurtezić Emir, Talevski Marko, Delić Faris, Zolić Benjamin, Muratović Ajdan, Hodžić Vedad, Hujić Benjamin, Užičanin Nedim, Belen Deni, Vukmanović Neno, Kapo Džan, Kapo Din, Alagić Afan, Karić Amel, Leper Danis, Selmanović Faris, Žiga Orhan, Krištić Filip, Maglajlija Faris, Saničić Ismail, Pašić Omar, Omerović Feđa, Sujoldžić Leron, Hafizović Danijal, Tanović Emir, Imamović Benjamin, Zimić Faris, Zec Danin, Ljumanović Danis, Kadrić Amsal, Kurtalić Alem, Hodžić Sanjin, Selimović Adin, Maglajlija Danin, Tanović Tarik, Gilić Muhamed, Kurbašić Faris, Prnjavorac Ajas, Turohan Denis, Dorijan Nevrt, Hadžović Azur, Gološ Haris, Čemo Dženan, Jusić Faris, Elzner Deni, Tahirović Riad, Oprašić Afan, Huskić Emin, Kulenović Bakir, Karup Damir, Vukičević Mak, Mujković Faruk, Muhović Dženis, Beha Adijan, Šurković Hamza, Elmazbegović Kerim, Pirja Armin, Hasaković Ahmed, Kolenda Kerim i Trobok Goran.

PrintEmail

OŠ "Hrasno" - Starija grupa

Punkt: OŠ "Hrasno" - Stariji

Trener: Mirza Medunjanin

Telefon: 062/466-486

Članovi: Tanković Omar, Manjo Amar, Stanković Miloš, Demir Ajdin, Ćehajić Vedad, Filipović Alija, Selimbegović Kemal, Ćupina Rijad, Hadžimusić Emin, Hodžić Tarik, Deović Adi, Tabaković Harun, Ivanišević Stefan, Božović Dejan, Heljo Aldin, Dedagić Murat, Gafić Nedim, Ćustović Faris, Škrijelj Benjamin, Idrizi Midhat, Kovačević Tarik, Mujkić Alen, Dobrić Aleksandar, Ferhatović Aldin, Čajlaković Elvedin, Smajlović Nordin, Ćustović Armin, Kamber Hamza, Đugum Feriz, Škulj Tarik, Salihović Ahmed, Arslanagić Tarik, Jahić Jusuf i Brdarić Osman.

PrintEmail

Treća Osnovna škola

Punkt: Treća Osnovna škola

Trener: Mulaosmanović Semir

Telefon: 061/539-745

Članovi: Bitinović Džemail, Smajić Mirza, Avdić Emir, Smajlović Amar, Čukurija Amar, Kavazović Amar, Nikolić Tarik, Dijekarac Sami, Šuta Tarik, Saad Ahmed, Fetahović Hana, Pobklić Adnan, Vehab Hanan, Drinčić Armin, Spahić Imran, Sarić Lejla, Grabovica Sarah, Grabovica Benjamin, Somun Fatima, Grabo Kerim, Tahiri Haris, Pašić Ajnur, Pašić Hamid, Elezović Adin, Mulahasnović Arnel, Ibrahimović Tarik, Biber Ahmed i Podrug Amel.

PrintEmail

Offers and bonuses by SkyBet at BettingY com

Facebook Fan page