Sloga – Spars   84:72   (24:11; 25:19; 20:20; 15:22)

Sloga: Khalil 3, Paunović 4, Petrović 4, Stajčić 2, Savić, Matović 13, Nikolić 9, Underwood 15, Čekić 8, Bojanić, Simeunović 15, Stamenić 11.

Spars: Huseinspahić, Fejzić, Bukva, Buza 6, Avdić 5, Zrno 11, Ćurevac 14. Marjanović, Mulić 8, Gatarić 10, Majstorović 10.

U 3. kolu NLB ABA lige 2 sezone, Sloga iz Kraljeva savladala je naš tim u dvorani “Goran Čengić” u Sarajevu.

Suprotno onome što je većina navijača vjerovatno očekivala, utakmica je odlučena rano. Sloga je u utakmicu ušla vatreno i već nakon prve četvrtine ima 13 razlike (24:11). Naši košarkaši nisu imali adekvatan recept za igrače Sloge koji su u 14. minuti susreta imali vodstvo od 20 poena razlike (36:16). U nastavku utakmice, iako je naš tim u nekoliko navrata smanjivao prednost gostiju koji su uspjeli da iskontrolišu rezultat i na kraju zasluženo slave rezultatom 84:72.